zabawy z temidą

nałożyłeś opaskę zawoalowałeś oczy. wyciągam ręce
potykając się o szale z przysłoniętą samotnością i nagim pożądaniem. kręci mną
i obraca niesprawiedliwa ziemia. wyczuwam piłę w twoich rękach
krwawe wióry kochanie wyglądają wyroku
za to że zamiast miłości zwiastowały rżnięcie.

moja ciemności
boję się

bagiennej otchłani przecież niosę kruchość tulę
w dłoniach przeświecalne serce.
 • Autor notki: Kasiaballou vel Taki Tytoń
 • 06 sierpnia 2015, 19:14:02
 • Podoba mi się!
 • Komentarze: 4

Podoba się (1)

Komentarze (4)

  • k b
  • 06 sierpnia 2015, 20:41:36

  już nie pamiętam tytułu ale utkwił mi z jakiegoś filmu wątek o psychicznym gościu z ręczną piłą mechaniczną i nieziemsko ładnej kobietce. temida - ślepa. przepis jest przepis, paragrafów stos - i zawsze jakaś furtka dla swobodnej oceny faktów i przewinienia - widełki: jednemu bezwzględny wymiar innemu w zawiasach. pomijam anomalie wynikające z hm. jeden wniosek i tak - nie wiesz co Cię spotka gdy nie daj wtopisz się w jakieś coś z nią... i myślę, że to nie jest do końca zabawa. że nawet nie może nią być. ten tytuł to jakieś takie samousprawiedliwienie peelki. hm. faceci często są ślepi, jak krety, taka prawda :) interpretują jakoś tak właśnie od a do zet, jak w tych paragrafach. i jeśli sytuacja nie jest prosta (prawnie też) gubią się. o - i to jest mój wniosek po lekturze. pozdrawiam Kasiu :))

 • Twoje wnioski są intrygujące. w kilku zdaniach dowiedziałam się czegoś nowego o naturze facetów :)przyznam, że takiej wiedzy nigdy za wiele, jestem wdzięczna, że uchyliłeś przede mną rąbka enigmy, jaką wciąż pozostają dla mnie faceci. moja peelka jest również ślepa, a może tylko zaślepiona. obie poruszamy się po omacku. masz rację, ona od tytułu się usprawiedliwia, tłumaczy, że te "klapki" zostały jej nałożone. dziękuję Ci za interakcję, niestety filmu nie kojarzę. serdeczne :)

  • k b
  • 07 sierpnia 2015, 18:48:53

  ach, to są tylko moje, nazwę je "wyjątkowe" wnioski, bo pod wpływem przeczytanych Twoich wersów :))
  oczywiście nie wypieram się ich, ale wiadomo - ci brzydcy też są w różnych odmianach.

 • zgodnie z założeniami gender i pozostając w zgodzie z poprawnością polityczną muszę dodać, że już nie funkcjonują podziały na płeć brzydszą, czy też słabą płeć, hehe... :)) atw, wyjątkowo, czy chodzi o wyjątki? bo jak wyjątki, to tylko potwierdzają regułę i tego się trzymam. Twoje wnioski pokrywają się z moimi obserwacjami, tak że spox, dobrze prawisz, Krzysiu :) ciszę się, że moje wersy były wyzwalaczem, bo dzięki temu nasza konwersacja podziałała ubogacająco :)

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się